Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe Autor: Marek K.

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe Autor: Marek K.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Urszula Lasota

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Urszula Lasota

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maria

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maria

 • Prognoza pogody na tydzień 08-14.08.2015
  07.08.2015 11:30

  Zapowiada się kolejny upalny tydzień. W najbliższym tygodniu temperatura w ciągu dnia będzie przekraczać 30 stopni, lecz niektóre dzielnice Polski mogą liczyć na krótkotrwałe ochłodzenie.

  • Reklama

  Sobota: Na przeważającym obszarze Polski zachmurzenie małe lub bezchmurnie, tylko na zachodzie i północy po południu zaznaczy się wpływ frontu atmosferycznego z zachmurzeniem umiarkowanym okresami dużym. W tym rejonie wieczorem lokalnie przelotne opady deszczu i burze. W ciągu nocy strefa frontowa z burzami i przelotnymi opadami deszczu obejmie województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie oraz zachodnią część warmińsko-mazurskiego. Lokalnie burze mogą być dość intensywne, możliwy opady gradu. Wiatr w czasie burz dość silny i porywisty. Temperatura maksymalna od 27-30 stopni na Wybrzeżu do 34-38 stopni na pozostałym obszarze Polski. Temperatura minimalna od 15-17 stopni na Wybrzeżu do 18-21 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  Niedziela: Strefa frontowa będzie powoli przesuwać się z północnego zachodu w kierunku centralnych dzielnic Polski.  W strefie frontowej zachmurzenie umiarkowane okresami duże, lokalnie przelotne opady deszczu i burze. Miejscami burze mogą być dość intensywne, możliwy opady gradu. Wiatr w czasie burz dość silny i porywisty. W południowo wschodniej części Polski zachmurzenie małe lub bezchmurnie i gorąco. Temperatura maksymalna od 20-22 stopni na Pomorzu przez 30-32 w pasie od Suwalszczyzny po Dolny Śląsk do 34-37 pozostałym obszarze Polski. Temperatura minimalna od 12-14 stopni na Pomorzu do 15-20 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  Poniedziałek: Zachmurzenie małe miejscami umiarkowane, na wschodzie i południu Polski okresami duże z możliwymi lokalnymi przelotnymi opadami deszczu i burzami. W ciągu nocy rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 22-24 stopni na Wybrzeżu przez 30-33 w pasie Polski centralnej do 34-36 stopni na południu. Temperatura minimalna od 15 do 19 stopnia.

  Kolejne dni: Pogodnie i gorąco, w czwartek nieco więcej chmur i miejscami możliwe przelotne opady deszczu niewykluczone burze. Temperatury maksymalne nadal powyżej 30 stopni, jedynie na Wybrzeżu około 22-25 stopni.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.