Wiadomości pogodowe

Reklama
 • W weekend jeszcze trochę śniegu. Zdjęcia naszych internautów.

  W weekend jeszcze trochę śniegu. Zdjęcia naszych internautów.

  Ale z każdym dniem coraz mniej. Zdjęcia naszych internautów.

  Ale z każdym dniem coraz mniej. Zdjęcia naszych internautów.

  Lód powoli zniknie ze zbiorników wodnych. Zdjęcia naszych internautów.

  Lód powoli zniknie ze zbiorników wodnych. Zdjęcia naszych internautów.

  Będzie mglisto. Zdjęcia naszych internautów.

  Będzie mglisto. Zdjęcia naszych internautów.

  A pod koniec tygodnia czekają nas takie widoki za oknem. Zdjęcia naszych internautów.

  A pod koniec tygodnia czekają nas takie widoki za oknem. Zdjęcia naszych internautów.

 • Prognoza pogody na tydzień 08-14.02.2014
  07.02.2014 05:11

  Nadchodzący tydzień choć w środku zimy to zimowy nie będzie. Po dość nagłym i dla wielu uciążliwym uderzeniu zimowej aury, w najbliższych dniach pogoda się ustabilizuje, będzie ciepło, a od czasu do czasu popada - deszcz.

  • Reklama

   

  Weekend w całym kraju będzie pochmurny. Okresami występować będą opady deszczu lub mżawki. W nocy na wschodzie kraju możliwe lokalne opady marznące. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 4 – 5 stopni na północnym wschodnie do 8 – 10 stopni na południowym zachodzie. W nocy temperatura minimalna wyniesie od 1 - 4 stopni w nocy z soboty na niedzielę do 0 - 2 stopni w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przy gruncie temperatura spadnie od około (-1) stopnia.

   

              W poniedziałek nieco lepsza pogoda bez opadów. W całym kraju występować będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Ale rano, wieczorem i w nocy tworzyć się będą silne zamglenia i lokalne mgły. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 – 5 stopni na północnym wschodzie do  7 – 9 stopni na południowym zachodzie, w nocy temperatura minimalna wyniesie przeważnie od 0 do 2 stopni, a przy gruncie około (-1) stopnia, jedynie wysoko w górach temperatura minimalna wyniesie od (-3) do (-1) stopnia.

   

              We wtorek i środę ponownie w całej Polsce będzie pochmurno. Zachmurzeni będzie duże lub całkowite. Występować będą opady deszczu lub mżawki, które w nocy na wschodzie kraju przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem i lokalnie śniegu. Na wschodzie ryzyko występowania opadów marznących. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 – 4 stopni na północnym wschodzie do 5 – 7 stopni w centrum i na zachodzie, a nocy temperatura minimalna wyniesie od (-0) do 2 stopni, przy gruncie temperatura spadnie do około (-1) stopni.

   

              W czwartek i piątek w dalszym ciągu zachmurzenie będzie duże lub całkowite. Na wschodzie okresami występować będą słabe opady  deszczu ze śniegiem lub śniegu, a na zachodzie występować będą opady deszczu lub mżawki. Termometry maksymalnie wskazywać będą od 3 – 5 stopni na wschodzie do 7 – 9 stopni na zachodzie. W nocy termometry minimalnie wskazywać będą od  0 – 1 stopnia na wschodzie do 2 – 3 stopni na zachodzie.

   

              Ferie trwają w najlepsze, amatorzy jabłuszek, desek i nart wypatrują opadów, ale śniegu, a tu nic. Może lepiej będzie poświęcić ten tydzień na przygotowanie fizyczne, przygotowanie sprzętu i spokojnie czekać na intensywne opady śniegu w górach.

  Bo kiedyś to musi w końcu nastąpić.

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.