Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 08.07-14.07.2017
  07.07.2017 13:10

  W sobotę pogodę w Polsce kształtował będzie niż z układem frontów atmosferycznych, którego centrum będzie znajdować się nad północną Polską. W całym kraju będzie duże zachmurzenie oraz występować będą opady przelotne deszczu oraz burze, które w drugiej części dnia będą dość intensywne zwłaszcza w centralnej i wschodniej części kraju. W okresach między opadami będą pojawiać się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 19-20 stopni na północy do 24-25 stopni na południu.

  • Reklama

  W niedzielę niż odsunie się nad Białoruś a na pogodę zacznie wpływać układ wyżowy. Na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem, tylko w pierwszej części dnia na wschodzie będzie jeszcze pochmurno. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-19 stopni na północy do 26-27 stopni na południu.  

  W poniedziałek  pogodę zacznie psuć kolejny niż przesuwający się nad Polską. Początkowo duże i całkowite zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu oraz burzami będzie na zachodzie i południu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. W drugiej części dnia opady deszczu i burze dotrą również na wschód. Zrobi się cieplej, temperatura maksymalna wynosić będzie od 23-25 stopni na północy do 28-31  stopni na południu.

  We wtorek będzie przeważnie duże zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu i burzami we wschodniej części kraju oraz w drugiej części dnia na zachodzie i północy.  Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20-22 stopni na północnym zachodzie do 26-27 stopni na południowym wschodzie.

  W środę również przeważnie będzie duże zachmurzenie oraz opady przelotne deszczu. Zrobi się chłodniej, temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-19 stopni na północnym zachodzie do 22-24  stopni na południowym wschodzie.

  Czwartek będzie raczej pogodny z umiarkowanym zachmurzeniem, chociaż lokalnie zwłaszcza w północnej części kraju niewykluczone są opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-18 stopni na północy do 20-22  stopni na południu.

  W piątek na wschodzie będzie pogodnie, na zachodzie będzie duże zachmurzenie . W ciągu dnia przybywać będzie opadów deszczu. Po południu deszczowo będzie już w całej Polsce. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 19-21 stopni na północy do 24-25 stopni na południu.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.