Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Ryszard

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia zaczerpnięta ze strony: http://www.meteopower.com/

 • Prognoza pogody na tydzień 08.04-14.04.2017
  06.04.2017 19:19

  Zapowiada się kolejny chłodny i pochmurny tydzień, z okresowymi opadami deszczu. Jednak w niedzielę i w poniedziałek prognozujemy krótkotrwałą poprawę pogody.

  • Reklama

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie całkowite lub duże, jedynie we wschodniej części kraju możliwe przejaśnienia.  Do godzin południowych słabe opady deszczu lub mżawki będą występowały na południu i południowym zachodzie kraju. Temperatury maksymalne będą się wahać od 11 do 14 stopni, nieco chłodniej będzie nad Bałtykiem i na krańcach południowych około 8-10 stopni.

  W niedzielę początkowo na przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie duże lub całkowite. Stopniowo od północnego zachodu w głąb kraju będzie się przemieszczała strefa rozpogodzeń. Wieczorem, na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane lub małe.  Na termometrach będzie od 10 stopni na Suwalszczyźnie do 16 stopni na Dolnym Śląsku.

  Poniedziałek pogodny w całym kraju, pod wieczór na północnym zachodzie na niebie zbędzie się pojawiać coraz więcej chmur. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17 do 21 stopni, chłodniej jedynie nad Bałtykiem około 13-16 stopni.

  Wtorek i środa w całym kraju będą pochmurne z dużym zachmurzeniem oraz miejscowymi i okresowymi opadami deszczu. We wtorek po południu miejscami możliwe przejaśnienia. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 7 stopni na północy do 12 stopni na południu kraju.

  Koniec tygodnia nadal pochmurny, okresami będą występować przelotne opady deszczu, okresami może też powiać silniejszy wiatr. Nadal chłodno z temperaturami maksymalnymi od 8-9 stopni na północy do 12-13 stopni na południu kraju.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.