Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Słońce i mało chmur. Zdjęcia naszych internautów.

  Słońce i mało chmur. Zdjęcia naszych internautów.

  Taki widok praktycznie przez cały tydzień. Zdjęcia naszych internautów.

  Taki widok praktycznie przez cały tydzień. Zdjęcia naszych internautów.

  Pod nogami pierwsze symptomy.... Zdjęcia naszych internautów.

  Pod nogami pierwsze symptomy.... Zdjęcia naszych internautów.

  Wieczorem na zachodzie. Zdjęcia naszych internautów.

  Wieczorem na zachodzie. Zdjęcia naszych internautów.

 • Prognoza pogody na tydzień 08.03.-14.03.2014
  07.03.2014 03:16

  Nadchodzący tydzień przyniesie nam dość ładną słoneczną pogodę. W przeciągu kilku następnych dni pogodę nad Polska kształtować będą kolejno wyż znad Rosji i następnie od wtorku wyż znad centralnej Europy.  Generalizując zapowiada się dużo słońca w ciągu dnia i niebo pełne gwiazd w ciągu nocy. W dzień będzie dość ciepło, ale w nocy musimy przygotować się, że temperatura będzie spadać poniżej zera.

  • Reklama

              W sobotę – w dzień kobiet - na przeważającym obszarze kraju będzie bezchmurnie lub lokalnie występować będzie zachmurzeni małe, jedynie na południowym wschodzie występować będzie zachmurzenie duże malejące do umiarkowanego ze słabymi zanikającymi opadami deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 – 7 stopni na północnym wschodzie do 9 – 11 stopni na  pozostałym obszarze. W nocy temperatura minimalna wyniesie od (-3) do (-1) stopnia.

              W niedzielę i poniedziałek w całym kraju słoneczna pogoda, będzie bezchmurnie lub lokalnie występować będzie zachmurzenie małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 - 11 stopni na wschodzie do 13 - 15 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna wyniesie od (-3) do 0 stopni.

              Od wtorku do piątku na przeważającym obszarze kraju czeka nas kontynuacja słonecznej pogody z bezchmurnym niebem lub lokalnym zachmurzeniem małym, jedynie na południowym wschodzie zachmurzenie będzie umiarkowane okresowo wzrastające do dużego. W ciągu dnia termometry maksymalnie wskazywać będą od 6 – 7 stopni na wschodzie do 9 – 12 stopni na zachodzie, a w nocy termometry minimalnie wskazywać będą od (-3) do (-1) stopnia, od czwartku będzie nieco cieplej do (-1)  - 1 stopnia.

              Jak wynika z powyższej analizy zapowiada się wyjątkowy tydzień pod względem pogodowym. Rano trochę niedogodności związanych z poranną walka o dobrą widoczność przez szyby samochodu, ale za to w ciągu dnia  - pięknie, słonecznie i cieplutko.

  Autor: MMGP

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.