Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Helmut Kohler

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 07-13.12.2018
  06.12.2018 16:02

  Nadchodzący tydzień przyniesie nam pogodową przeplatankę, ciepło - zimno, deszcz - śnieg, itd. Poniżej szczegóły.

   

  • Reklama

  Piątek w całym kraju pochmurny i deszczowy. Rano na wschodzie jeszcze opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz oraz miejscami opady marznące. Na krańcach wschodnich do końca dnia opady deszczu mogą zamarzać na wychłodzonym podłożu. Najmniej opadów na południu i tam niewykluczone lokalne niewielkie przejaśnienia. Temperatura maksymalna od 1-4 stopni na wschodzie, do 10-12 na zachodzie.

  Sobotni poranek również z zachmurzeniem całkowitym oraz deszczem. W ciągu dnia strefa opadów będzie przemieszczać się na wschód, natomiast na zachodzie deszcz będzie zanikał i pojawią się niewielkie przejaśnienia. Do wieczora opady na wschodzie prawie całkowicie zanikną, natomiast od zachodu zacznie nasuwać się kolejna strefa. W pasie centralnym przejaśnienia. Temperatura maksymalna od 4 do 8 stopni. Okresami dość silny i porywisty wiatr.

  W niedzielę bez zmian - pochmurno, deszczowo, wietrzenie, ale temperatury całkiem wysokie - od 4 do 8 stopni.

  Poniedziałek podobny, z jedną różnicą - po południu opady deszczu zaczną miejscami przechodzić w deszcz ze śniegiem. Zacznie się powoli ochładzać - temperatury maksymalne od 4 do 6 stopni.

  We wtorek nadal z zachmurzeniem całkowitym i dużym oraz opadami przelotnymi deszczu i deszczu ze śniegiem, wieczorem miejscami przechodzącymi w śnieg. Opady głównie w zachodniej połowie kraju. Temperatury maksymalne od 2 do 4 stopni, nad morzem do 5 stopni. Tej nocy miejscami pojawi się już niewielki mróz.

  Kolejne dni słońca nam raczej nie przyniosą, spodziewamy się za to przelotnych opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. W ciągu dnia temperatury niewiele będą przekraczać 0 stopni, natomiast nocami spodziewamy się lekkiego mrozu - do (-5)-(-2) stopni.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.