Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia tytułowa. Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  1) Fotografia tytułowa. Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sylwester

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sylwester

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Andrzej

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Andrzej

 • Prognoza pogody na tydzień 07.11-13.11.2015
  05.11.2015 22:14

  Po okresie dominacji nad Polską układów wyżowych nadszedł czas na niże. W najbliższym tygodniu to właśnie układy niżowe będą kształtować pogodę w Polsce i przyniosą nam deszczową i wietrzną pogodę.

  • Reklama

  SOBOTA: Pochmurno z opadami deszczu początkowo na zachodzie kraju. W ciągu dnia strefa opadów będzie się przemieszczać na wschód i swym zasięgiem obejmie cała Polskę. W nocy opady zaczną zanikać na zachodzie i tam zacznie się przejaśniać. Wiatr południowy skręcający na zachodni słaby do umiarkowanego, w nocy okresami dość silny. Temperatura maksymalna od 7-9 stopni na wschodzie do 14-16 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 5-7 stopni na wschodzie do 11-12 stopni na zachodzie.

  NIEDZIELA: Na przeważającym obszarze kraju dość pogodnie, jedynie na wschodzie pochmurno i tam zanikające opady deszczu i mżawki. Po południu strefa przejaśnień obejmie również wschodnią część Polski. Noc dość pogodna w całym kraju, nad ranem pochmurno na wschodzie. Wiatr południowy do zachodniego, umiarkowany. Temperatura maksymalna od 11-12 stopni na Suwalszczyźnie do 15-17 stopni na południowym zachodzie. Temperatura minimalna od 4 do 8 stopni.

  PONIEDZIAŁEK:  Pochmurno z przejaśnieniami, na południu kraju możliwe lokalne rozpogodzenia. W ciągu dnia wzrost zachmurzenia i opady deszczu początkowo na północy Polski, w ciągu dnia strefa opadów będzie się przemieszczać w kierunku centrum obejmując swym zasięgiem kolejne dzielnice Polski. Noc pochmurna i deszczowa w całym kraju. Wiatr południowy do zachodniego, umiarkowany okresami dość silny i porywisty. Temperatura maksymalna od 9-10 stopni na Suwalszczyźnie do 16-18 stopni na południowym zachodzie. Temperatura minimalna od 8-10 stopni na wschodzie do 12-13 stopni na zachodzie.

  WTOREK: Pochmurno i deszczowo w całym kraju, lecz nadal ciepło. Wiatr zachodni, umiarkowany okresami dość silny.

  Kolejne dni:  W środę pochmurno z zanikającymi opadami deszczu, miejscami przejaśnienia. W czwartek i piątek pochmurno z przejaśnieniami, miejscami niewykluczone słabe opady deszczu lub mżawki.  Nadal będzie ciepło, noce bez przymrozków.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.