Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 07.07-13.07.2018
  06.07.2018 14:01

  W sobotę Polska będzie się znajdować pod wpływem klina wyżu związanym z wyżem znad Oceanu Atlantyckiego. Na przeważającym obszarze kraju będzie małe zachmurzenie, okresowo zwiększające się do umiarkowanego. Tylko na północy i wschodzie możliwy wzrost do dużego, lokalnie niewykluczony również słaby opad przelotny deszczu lub burza. Temperatura maksymalna od 20-22 stopni na Pomorzu do 23-26 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  • Reklama

  W niedzielę nadal na przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na południu i południowym wschodzie pojawiać się będą opady przelotne deszczu i burze. W drugiej części dnia na północy będą pojawiać się większe rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 20-22 stopni na północy do 23-26 stopni na pozostałym obszarze kraju.  

  W poniedziałek przeważnie będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem, jedynie na zachodzie okresowo zwiększającym się do dużego i tutaj lokalnie niewykluczone słabe opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie 24-27 stopni, jedynie na północy będzie chłodniej, od 20-23 stopni.

  We wtorek w całym kraju zachmurzenie będzie się zwiększać do dużego i wszędzie może nieco popadać. Najwięcej opadów deszczu i burz na zachodzie i północy. Ochłodzi się, na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20-22 stopni na zachodzie i północy przez 23-24 stopnie w centrum do 25-26 stopni na krańcach wschodnich.

  W środę w całym kraju będzie pochmurno z dużym zachmurzeniem oraz opadami przelotnymi deszczu i burzami. Temperatury maksymalne wyniosą od 20-21 stopni na zachodzie i północy przez 22-23 stopnie w centrum do 24-25 stopni na wschodzie.

  W czwartek bez większych zmian, w całym kraju dużo chmur, opady przelotne deszczu i lokalne burze. Po południu w północnej i zachodniej części kraju lokalnie mogą pojawić się większe przejaśnienia. Temperatury maksymalne wyniosą przeważnie od 20 do 23 stopni, nieco cieplej będzie na zachodzie, gdzie temperatura może dojść do 25-26 stopni.  

  W piątek na wschodzie nadal duże zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu i lokalnymi burzami. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem, chociaż niewykluczone, że w dzielnicach centralnych okresowo może się zachmurzyć i również pojawić się przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy od 23-24 stopni na wschodzie do 27-28 stopni na zachodzie.  

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.