Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 2. Z galerii zdjęć przesłanych przez internautów, autor zdjęcia Marian Mańka

  1. Z galerii zdjęć przesłanych przez internautów, autor zdjęcia Marek

  3. Z galerii zdjęć przesłanych przez internautów, autor zdjęcia Marian Mańka

  2. Z galerii zdjęć przesłanych przez internautów, autor zdjęcia Marian Mańka

  4. Z galerii zdjęć przesłanych przez internautów, autor zdjęcia Marian Mańka

  3. Z galerii zdjęć przesłanych przez internautów, autor zdjęcia Marian Mańka

  4. Z galerii zdjęć przesłanych przez internautów, autor zdjęcia Marian Mańka

 • Prognoza pogody na tydzień 07.02-13.02.2015
  06.02.2015 01:16

  Początek nadchodzącego tygodnia pochmurny z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem, będzie silnie wiało.

  • Reklama

  W sobotę: Na przeważającym obszarze kraju pochmurno miejscami występowały będą opady deszczu ze śniegiem i śniegu, na północy możliwe opady  deszczu. Jedynie na południu kraju bez opadów z większymi przejaśnienia i lokalnymi rozpogodzeniami.  W nocy na północnym zachodzie przejaśnienia i zanik opadów na pozostałym obszarze Polski nadal pochmurno z opadami śniegu Temperatura maksymalna od (-2)-0 stopni na południu do  3-5 stopni na Wybrzeżu. Temperatura minimalna od (-5)-(-3) stopni na południu do (-2)-0 stopni na zachodzie i Wybrzeżu. Wiatr zachodni, umiarkowany okresami dość silny.

  W niedzielę: Zachmurzenie początkowo całkowite i duże z opadami przelotnymi śniegu miejscami deszczu ze śniegiem. Po południu zanik opadów przejaśnienia i lokalne rozpogodzenia.  Noc bez opadów z przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna od (-1)-0 stopni na południu i północnym-wschodzie przez 1-2 stopnie w centrum do 3-4 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-7)-(6) stopni na południu i północnym-wschodzie , do (-5) do (-3) stopni na pozostałym obszarze kraju, na Wybrzeżu (-2)-(-1) stopnia. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany okresami dość silny.

  W poniedziałek: Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Po południu wzrost zachmurzenia na zachodzie Polski w związku z podejściem kolejnej strefy frontowej.  W nocy na zachodzie zachmurzenie duże do całkowitego z lokalnymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. W centrum i na wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od (-3)-(-1) stopnia na  wschodzie i południu przez 0-1 stopnia w centrum do 3-5 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-10) do (-7) stopni na południu i wschodzie przez (-5)-(-3) stopnie w centrum do 0-2 stopni na zachodzie .  Wiatr północno-zachodni i zachodni , umiarkowany na wschodzie i południu okresami dość silny.

  Kolejne dni pochmurne z przejaśnieniami miejscami możliwe słabe opady mieszane deszczu i śniegu.  Od środy będzie nieco cieplej temperatury maksymalne od 0-2 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie kraju. W nocy na wschodzie i w centrum lekki mróz na zachodzie temperatura dodatnia.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.