Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Bielan Jan

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Bielan Jan

  2)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arek

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Arek

 • Prognoza pogody na tydzień 07.01-13.01.2017
  05.01.2017 22:27

  Najbliższe dni zapowiadają się bardzo mroźnie, miejscami sypnie śniegiem.  Od wtorku nieco cieplej.

  • Reklama

   

  SOBOTA:  Pogodnie na wschodzie z zachmurzeniem małym i umiarkowanym, nieco więcej chmur w pasie Polski centralnej, bez opadów . Natomiast w zachodniej części kraju zachmurzenie duże do całkowitego z opadami śniegu. Opady początkowo na Pomorzu, do wieczora opady śniegu możliwe już na całym obszarze zachodniej części Polski. Temperatura maksymalna od (-18)-(-16) stopni na wschodzie, przez (-13)-(-11) w centrum do (-4)-(-2) stopni na zachodzie. Noc pochmurna z opadami śniegu na zachodzie, w centrum i na wschodzie dość pogodnie z zachmurzeniem małym i umiarkowanym miejscami silne zamglenia i mgły. Temperatura minimalna od (-24)-(-22) stopni na południowym wschodzie przez (-16)-(-14) w centrum do (-5)-(-3) stopni na krańcach zachodnich.

  NIEDZIELA: Pochmurno i z okresowymi opadami śniegu na zachodzie, miejscami na Pomorzu i krańcach zachodnich możliwe opady deszczu ze śniegiem i opady marznące deszczu powodujące gołoledź. Dość pogodnie w centrum i na wschodzie. Temperatura maksymalna od (-13)-(-11) stopni na południowym wschodzie przez (-8)-(-6) w centrum do (-0)-2 stopni na Pomorzu i północnym zachodzie. W ciągu nocy zachmurzy się również w Polsce centralnej wschodniej. W całym kraju miejscami możliwe słabe opady śniegu, a na Pomorzu i północnym zachodzie kraju deszczu ze śniegiem, lokalnie możliwe opady marznące deszczu. Temperatura minimalna od (-17)-(-14) stopni na południowym wschodzie przez (-12)-(-9) w centrum do (-2)-0 stopni na Pomorzu i północnym zachodzie.

  PONIEDZIAŁEK: Pochmurno w całym kraju z zachmurzeniem dużym i całkowitym, na wschodzie i w centrum miejscami możliwe słabe opady śniegu. Na zachodzie kraju miejscami opady  śniegu przechodzące w opady deszczu ze śniegiem, mżawki, lokalnie ryzyko opadów marznących. Temperatura maksymalna od (-7)-(-5) stopni na wschodzie przez (-4)-(-2) w centrum do 1-3 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-9)-(-7) stopni na wschodzie przez (-6)-(-4) w centrum do (-1)-1 stopnia na zachodzie.

  WTOREK: Pochmurno na zachodzie Polski. Miejscami opady śniegu przechodzące w opady deszczu ze śniegiem, mżawki, lokalnie ryzyko opadów marznących. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże miejscami przejaśnienia. W nocy wzrost zachmurzenia do dużego i całkowitego w centrum i na wschodzie. Miejscami możliwe słabe opady śniegu. Na zachodzie kraju nadal pochmurno z opadami mieszanymi śniegu i deszczu, ryzyko opadów marznących. Temperatura maksymalna od (-7)-(-5) stopni na wschodzie do 0-2 stopni na zachodzie.

  ŚRODA: Pochmurno w całym kraju z opadami śniegu, na zachodzie opady mieszane śniegu i deszczu, ryzyko opadów marznących. Temperatura maksymalna od (-5)-(-3) stopni na wschodzie do 1-3 stopni na zachodzie.

  CZWARTEK: Pochmurno w całym kraju z opadami mieszanymi śniegu i deszczu, miejscami ryzyko opadów marznących. Po południu miejscami niewielkie przejaśnienia. Temperatura maksymalna od (-1)-1 stopnia na wschodzie do 3-5 stopni na zachodzie.

  PIĄTEK: Pochmurno z przejaśnieniami i opadami mieszanymi śniegu i deszczu, miejscami ryzyko opadów marznących. Temperatura maksymalna od 0-2 stopni na wschodzie do 2-4 stopni na zachodzie.

  Autor: MC

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.