Wiadomości pogodowe

Reklama
 • W górach zima już jest.

  W górach zima już jest.

  Tam widoki są piękne.

  Tam widoki są piękne.

  Na południu Polski tez jest biało.

  Na południu Polski też jest biało.

  Ale większość ma taki widok z okna.

  Ale większość ma taki widok z okna.

 • Prognoza pogody na tydzień 07.01.2012 - 13.01.2012
  06.01.2012 03:13

  Najbliższe siedem dni stycznia nie przyniesie zdecydowanego zwrotu w pogodzie. Pomimo kalendarzowej zimy, za oknami w większości regionów kraju obrazy raczej jesienne.

  • Reklama

  Nadchodzący weekend będzie w całym kraju pochmurny. Z zachodu na wschód przemieszczać się będą kolejne strefy frontów atmosferycznych niosących opady deszczu lub deszczu ze śniegiem w dzień i deszczu ze śniegiem lub śniegu w nocy. Temperatura maksymalna w dzień wynosić będzie od 1 – 2 stopni na wschodzie do 4 – 5 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna wyniesie od (-1) – 0 stopni na wschodzie do 2 – 4 stopni na zachodzie kraju. Wiatr będzie zachodni do północno zachodniego, slaby lub umiarkowany.

  W poniedziałek i wtorek w dalszym ciągu na niebie dominować będzie zachmurzeni duże lub całkowite. Z opadami deszczu ze śniegiem w dzień i samego śniegu w nocy. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 – 2 stopni na wschodzie do 4 – 5 stopni na zachodzie kraju. W nocy temperatura minimalna wyniesie od ( -2) – ( -1) stopnia na wschodzie do 2 – 3 stopni na zachodzie kraju. Wiatr wiać będzie z zachodu. W poniedziałek będzie słaby, a we wtorek umiarkowany.

  W środku tygodnia czyli we środę w dalszym ciągu w całym kraju występować będzie zachmurzenie całkowite z opadami deszczu lub deszczu ze śniegiem, ale za kolejnym frontem atmosferycznym do Polski zacznie napływać nieco cieplejsze powietrze z zachodu. W środę termometry maksymalnie wskażą od 0 – 1 stopnia na wschodzie do 5 – 7 stopni na zachodzie, w nocy temperatura spadnie minimalnie do (-1) – 0 stopni na wschodzie i do 4 – 5 stopni na zachodzie kraju.

  W czwartek i piątek w dalszym ciągu będzie pochmurno z opadami deszczu, jedynie w nocy wysoko w górach występować będą opady śniegu. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 3 – 4 stopni na wschodzie do 5 – 7 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna wynosić będzie od 0 – 1 stopnia na wschodzie do 3 – 4 stopni na zachodzie kraju.

  Jakaś ta zima w tym roku niezdecydowana. Przywołując słynny wiersz o Pani Wiośnie, to może właśnie w tym roku Pani Zima postanowiła przyjść do nas.…piechotą. A ferie na Mazowszu tuż, tuż. 

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.