Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy Kaczor.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy Kaczor.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Andrzej.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Andrzej.

 • Prognoza pogody na tydzień 06-12.12.2014
  04.12.2014 23:41

  Nadchodzący tydzień pochmurny, miejscami możliwe słabe opady śniegu.

  • Reklama

  W sobotę: Na krańcach wschodnich do południa zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze Polski pochmurno i mglisto. Początkowo na południu opady śniegu z deszczem, deszczu i mżawki, miejscami opady mogą być marznące. W górach opady śniegu i śniegu z deszczem. W ciągu dnia strefa opadów będzie się przemieszczać w kierunku północnego wschodu obejmując swym zasięgiem kolejne dzielnice kraju. Temperatura maksymalna od (-1)-0 stopni na Podlasiu do 1-3 stopni na pozostałym obszarze, tylko na południu miejscami 4-5 stopni. Temperatura minimalna od (-5)-(-2) stopni na wschodzie i w centrum do 0-2 stopni na południu i zachodzie. Wiatr z kierunków zmiennych, słaby okresami umiarkowany.

  W niedzielę: Kolejny pochmurny dzień. Rano i wieczorem w wielu miejscach będą występowały mgły.  Miejscami mogą występować słabe opady deszczu lub mżawki. W centrum i na wschodzie niewykluczone słabe opady śniegu lub śniegu z deszczem. W ciągu dnia możliwe niewielki przejaśnienia na północy i zachodzie kraju. Temperatura maksymalna od 0-2 stopni na wschodzie i w centrum do 2-3 stopni na pozostałym obszarze. Temperatura minimalna od (-2)-(-0) stopni na wschodzie w centrum i na południu do 0-2 stopni na zachodzie i wybrzeżu. Wiatr południowo-zachodni i zachodni, tylko na południu północno-zachodni, słaby okresami umiarkowany.

  W poniedziałek: Pochmurno, miejscami będą występowały opady śniegu z deszczem, deszczu i mżawki. Rano lokalnie możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od (-1)-0 stopni na wschodzie przez 0-1 stopnia w centrum do 2-4 stopni na zachodzie i wybrzeżu . Temperatura minimalna od (-2) do 0 stopni tylko na wybrzeżu 1-2 stopni. Wiatr południowy i południowo-zachodni, słaby okresami umiarkowany.

  Kolejne dni pochmurne z przejaśnieniami.  Okresami możliwe opady śniegu z deszczem, deszczu i mżawki. Rano i w nocy miejscami możliwe słabe opady śniegu.  W zachodniej części Polski temperatura maksymalna od 3 do 5 stopni, temperatura minimalna od 0 do 3 stopni. Na wschodzie i w centrum kraju  temperatura maksymalna od 1 do 2 stopni, temperatura minimalna od (-2) do 0 stopni.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.