Wiadomości pogodowe

Reklama
 • W weekend jeszcze zima. źródło: zdjęcia naszych internautów.

  W weekend jeszcze zima.

  Ale z każdym dniem śniegu będzie coraz mniej. źródło: zdjęcia naszych internautów.

  Ale z każdym dniem śniegu będzie coraz mniej.

  Wiosna od połowy tygodnia. źródło: zdjęcia naszych internautów.

  Wiosna od połowy tygodnia.

  Z każdym dniem będzie coraz więcej symptomów. źródło: zdjęcia naszych internautów.

  Z każdym dniem będzie coraz więcej symptomów.

  Trudno będzie tego nie zauważyć. źródło: zdjęcia naszych internautów.

  Trudno będzie tego nie zauważyć.

 • Prognoza pogody na tydzień 06.04 - 12.04.2013
  04.04.2013 18:08

  Wiosna ewidentnie spóźniła się na pociąg, a że natura próżni nie znosi to zima postanowiła trochę jeszcze zostać. Proszę się jednak nie niepokoić, nasze najnowsze „poufne” informacje mówią, że Pani Wiosna wsiadła do następnego pociągu i powoli się do nas zbliża.

  • Reklama

  Jeszcze w weekend będzie pochmurno. W sobotę w całym kraju zachmurzenie będzie duże lub całkowite. Na południu i lokalnie na północnym wschodzie występować będą opady deszczu ze śniegiem w ciągu dnia opady te przechodzić będą w opady deszczu lub mżawki. W niedzielę stopniowo od zachodu zacznie się wypogadzać i na Wybrzeżu oraz na  zachodzie kraju zachmurzenie będzie małe, a na południowym wschodzie zachmurzenie będzie duże lub całkowite z opadami deszczu przechodzącymi w nocy w opady deszczu ze śniegiem. W sobotę i w niedzielę temperatura maksymalna wyniesie od 2 – 4 stopni na wschodzie do 4 – 7 stopni na zachodzie. W nocy temperatura spadać będzie do (-6) – (-2) stopni.

  W poniedziałek już w całym kraju będzie pogodnie. Zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane. Termometry maksymalnie wskażą od 3 – 5 stopni na północnym wschodzie do 6 – 8 stopni na południowym zachodzie. W nocy minimalnie termometry wskażą od
  (-7) – (-5) stopni na wschodzie do (-4) – (-2) stopni na zachodzie kraju.

  We wtorek i środę dość stabilna pogoda z pochmurnym zachodem kraju i tam występować będą opady śniegu przechodzące w opady deszczu i pogodnym wschodem,  gdzie zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane i bez opadów. Temperatura maksymalna w tych dniach wyniesie od 4 – 6 stopni na północnym wschodzie do 9 – 11 stopni na południowym zachodzie, a w nocy temperatura minimalna wyniesie od  (-5) – (-1) stopnia w nocy z wtorku na środę do (-2) – 0 stopni na północnym wschodzie i 2 – 5 stopni na południowym zachodzie w nocy ze środy na czwartek.

  W czwartek i piątek w całym kraju zachmurzy się. Zachmurzenie będzie duże z opadami słabego deszczu lub mżawki. Czwartek i piątek to dwa pierwsze dni tego roku kiedy temperatura przez całą dobę będzie dodatnia. W dzień termometry maksymalnie wskazywać będą od 7 – 9 stopni na północnym wschodzie do 12 – 14 stopni na południowym zachodzie. W nocy minimalnie wskazania spadną do 1 – 2 stopni na północnym wschodzie i  3 – 5 stopni na południowym zachodzie.

  Podsumowując w paru słowach, można rzec. Wiosna przyjedzie na początku nadchodzącego tygodnia, i na dobre zagości w Polsce od czwartku. Z dnia na dzień będzie coraz cieplej, cały śnieg gdzieś zniknie i przyroda szybko zacznie nadrabiać  stracony czas.

  WIOSNO ZAPRASZAMY, CZEKAMY!!!

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.