Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 06.01-12.01.2018
  04.01.2018 21:08

  W sobotę Polska będzie się znajdować pod wpływem niżu znad Bałtyku. Na północy i południu będzie duże lub całkowite zachmurzenie, lokalnie słabe opady deszczu lub mżawki, w dzielnicach centralnych będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 4-5 stopni na północy do 9-10 stopni na południu.

  • Reklama

  W niedzielę na pogodę zacznie wpływać klin wyżu znad Wielkiej Brytanii, który poprawi pogodę w północnej części kraju, gdzie początkowo będzie zachmurzenie umiarkowane, po południu zmniejszające się do małego. Na południu i w centrum będzie pochmurno z całkowitym zachmurzeniem oraz lokalnymi słabymi opadami deszczu lub mżawki. Na termometrach zobaczymy przeważnie od 1 do 3 stopni. Nadal ciepło na południu i południowym wschodzie, tutaj od 5 do 8 stopni.   

  W poniedziałek na północy i w centrum będzie pogodnie z zachmurzeniem umiarkowanym lub małym. Na południu nadal pochmurno, ale i tutaj powoli będą pojawiać się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie od 1 do 2 stopni. Cieplej na północy, 3-4 i krańcach południowych, gdzie będzie 5-6 stopni.

  We wtorek zacznie przybywać chmur na zachodzie i południu. Lokalnie również możliwe słabe opady deszczu ze śniegiem, niewykluczony śnieg.  Na północy i północnym wschodzie będzie pogodnie z małym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy od 1 do 3 stopni, jedynie na południu od 5 do 6 stopni. Zacznie wiać dość silny i porywisty wiatr ze wschodu.

  W środę na północy i północnym wschodzie nadal będzie pogodnie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 0-1 stopnia na północnym wschodzie przez 2-3 stopnie na przeważającym obszarze do 5-8 stopni na południu. Na wschodzie nadal będzie wietrznie.

  W czwartek i piątek bez większych zmian. Nadal pogodnie na północy i północnym wschodzie. Na pozostałym obszarze będzie więcej chmur, ale będą i przejaśnienia. Temperatura maksymalna w czwartek będzie wynosić od 0 do 3 stopni, w piątek od (-1) stopnia na północnym wschodzie do 3-4 stopni południowym zachodzie

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.