Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela. Zdjęcie tytułowe.

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 05-12.04.2019
  04.04.2019 15:18

  Wiosna w tym roku pokazuje nam generalnie swoje ciepłe oblicze. W przyszłym tygodniu zrobi się jednak chłodniej, ale o kwietniowej zimie nie ma mowy.

   

  • Reklama

  Piątek podobny do minionych dni, pogodny i bardzo ciepły – z temperaturami do 14-19 stopni w północno-wschodniej części Polski i 20-22 w części południowo-zachodniej. Nieco więcej chmur początkowo na krańcach wschodnich, a od wieczór na południowych. Okresami silniejszy wiatr.

  Sobota słoneczna w pasie północnym i centralnym. Na południu spodziewamy się większego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Nadal ciepło, na ogół od 14 do 18 stopni, a na krańcach zachodnich od 18 do 20 stopni. 

  W niedzielę małe zachmurzenie już tylko na Wybrzeżu. Poza tym zachmurzenie duże, ale z wieloma przejaśnieniami. Najwięcej chmur na wschodzie i tam lokalnie niewykluczony słaby deszcz. Temperatury maksymalne od 12-14 stopni na północnym wschodzie do 19-20 na krańcach zachodnich.

  Poniedziałek dość pogodny, z zachmurzeniem umiarkowanym, miejscami wzrastającym do dużego. Lokalnie na północy, niewykluczony przelotny deszcz. Temperatury maksymalne od 9-13 stopni na północy do 14-17 na pozostałym obszarze.

  We wtorek więcej chmur i większe ryzyko opadów przelotnych, przede wszystkim na wschodzie i w centrum. Chłodniej, od 7-10 stopni na Wybrzeżu, przez 12-14 na przeważającym obszarze, do 14-15 na południowym wschodzie.

  W kolejnych dniach na ogół zachmurzenie duże z mniejszymi lub większymi przejaśnieniami, miejscami opady przelotne deszczu. Temperatury maksymalne przeważnie do 7 do 13 stopni. Nocami lokalnie niewykluczone przygruntowe przymrozki.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.