Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Maciek.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Maciek.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

 • Prognoza pogody na tydzień 05-11.04.2014
  04.04.2014 00:21

  Wiosna zadomawia się u nas na dobre, a najbliższe dni będą przekrojem przez jej różne oblicza – od słonecznego po deszczowe i burzowe, z ciepłymi dniami i mroźnymi porankami. Jednym słowem – kwiecień…

   

  • Reklama

   

  Sobota w Polsce zapowiada się słonecznie – z zachmurzeniem małym lub bezchmurnym niebem, miejscami zachmurzeniem umiarkowanym. W niedzielę nadal ładnie na wschodzie i w centrum, poza tym zachmurzenie umiarkowane do dużego, a miejscami pokropi słaby deszcz. Choć poranki będą chłodne (w sobotę od (-5)-(-1) stopnia na północnym wschodzie do 4-5 na Dolnym Śląsku, a w niedzielę od (-2)-0 na Podlasiu do 4-6 stopni na zachodzie), to w dzień temperatury dojdą do przyjemnych wartości – w sobotę 9-11 stopni na północnym wschodzie, 13-14 w centrum i 15-17 na południu i zachodzie, a w niedzielę do 12-15 stopni na północy i 16-19 na pozostałym obszarze.

  Poniedziałek i wtorek nadal będą ciepłe (przeważnie od 15 do 20 stopni, miejscami nawet do 22 stopni we wtorek), ale miną pod znakiem dużego zachmurzenia i opadów deszczu, zwłaszcza na zachodzie i północy. We wtorek może padać dość mocno i prawdopodobnie pojawią się burze.

  Środa nadal deszczowa na przeważającym obszarze kraju, chociaż powinno pojawiać się więcej przejaśnień, zwłaszcza na południu. Będzie wyraźnie chłodniej - temperatury maksymalne wyniosą od 8-10 stopni na północy do 13-14 na zachodzie. Powieje silniejszy wiatr.

  W czwartek i piątek przeważać będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami lub większymi przejaśnieniami. Miejscami może jeszcze popadać – głównie w czwartek i z tendencją do zanikania opadów. W czwartek temperatury maksymalne od 8-9 stopni na północnym wschodzie, do 13-14 na zachodzie. W piątek około 2 stopni cieplej.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.