Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Warszawa zimą.

  Warszawa zimą. Zdjęcie autora

  Warszawa zimą.

  Warszawa zimą. Zdjęcie autora

  Warszawa zimą.

  Warszawa zimą. Zdjęcie autora

  Warszawa zimą.

  Warszawa zimą. Zdjęcie autora

  Warszawa zimą.

  Warszawa zimą. Zdjęcie autora

  Warszawa zimą.

  Warszawa zimą. Zdjęcie autora

 • Prognoza pogody na tydzień 04.12-10.12.2010
  02.12.2010 23:51

  W sobotę Polska dostanie się pod wpływ wyżu znad południowych. Dzięki niemu pogoda w Polsce poprawi się. Jeszcze w pierwszej części dnia na północy i wschodzie kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite, a dodatkowo rano występować będą jeszcze słabe, lokalne zanikające opady śniegu, na pozostałym obszarze zachmurzenie będzie umiarkowane, a w Małopolsce i na Śląsku małe. W ciągu dnia w całym kraju zachmurzenie będzie malało. Wieczorem jedynie na Pomorzu, Warmii i Mazurach oraz Podlasiu zachmurzenie będzie umiarkowane, a na pozostałym obszarze małe, lokalnie będzie bezchmurnie. Temperatury jeszcze niskie przeważnie od (-10)-(-5) stopni, jedynie nad samym morzem od (-4) do (-1) stopnia. Noc z soboty na niedzielę będzie bardzo mroźna za sprawą prawie bezchmurnego nieba i wynosić będzie od (-17)-(12) stopni na przeważającym obszarze do (-10)-(-8) stopni na krańcach zachodnich.

  • Reklama

  W niedzielę w pierwszej części dnia we wschodniej połowie kraju będzie pogodnie, a na zachodzie zachmurzenie będzie duże i całkowite. Te duże i całkowite zachmurzenie na zachodzie będzie zwiastowało kolejny front z opadami śniegu. W drugiej części dnia na zachodzie i północy zachmurzenie będzie duże i całkowite i występować będą słabe opady śniegu, a na pozostałym obszarze zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego lokalnie dużego. Temperatura maksymalna w niedzielę od 0-2 stopni na zachodzie do (-5)-(-7) na północnym-wschodzie.

  W poniedziałek w całym kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite ze słabymi opadami śniegu, występującymi głównie w północno-wschodniej i w południowej Polsce. Temperatura maksymalna będzie prawie w całym kraju dodatnia i wynosić będzie od 0 do 2 stopni, jedynie na Suwalszczyźnie i Podlasiu będzie wynosiła w okolicach (-1) stopnia.

  We wtorek w całym kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite, z opadami śniegu jedynie na krańcach południowo-wschodnich. W ciągu dnia na pozostałym obszarze będą utrzymywać się silne zamglenia. Temperatura maksymalna będzie przeważnie wynosić od (-3) do 0 stopni.

  W środę w całym kraju zachmurzenie będzie całkowite. Na południu występować będą opady śniegu, a na pozostałym obszarze przez cały dzień będzie mglisto. Temperatura maksymalna będzie przeważnie wynosić od (-4) do (-1) stopnia.

  W czwartek nadal przeważać będzie zachmurzenie duże i całkowite, jedynie na południu zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. W czwartek opady śniegu występować będą   głównie w północnej części kraju. W piątek nadal w całym kraju zachmurzenie będzie całkowite i będzie mglisto, dodatkowo mogą występować lokalne słabe opady śniegu. W czwartek temperatura maksymalna będzie wynosić przeważnie od (-4) do (-2) stopni, jedynie na zachodzie i Pomorzu (-1) do 0 stopni. W piątek temperatura maksymalna będzie przeważnie od (-6)-(-4) stopni na wschodzie do (-3) (-1) stopnia na zachodzie.

  Autor: Marcin Leszczuk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.