Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1)Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 04.03-10.03.2017
  02.03.2017 19:05

  W nadchodzącym tygodniu nadal przeważnie pochmurno z okresowymi opadami deszczu lub deszczu ze śniegiem.

  • Reklama

  W sobotę Polska pozostawać będzie pod wpływem rozległego wyżu z centrum nad Morzem Czarnym. Na  przeważającym obszarze kraju będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami lub zachmurzenie umiarkowane. Będzie ciepło, temperatura maksymalna wynosić będzie od 9-10 stopni na północnym wschodzie i północy do 15-16 stopni na południu. 

  W niedzielę na północy zacznie zaznaczać się wpływ zatoki niżowej związanej z niżem znad Wysp Brytyjskich. Nadal dość pogodnie będzie na zachodzie, południu i w centrum. Na pozostałym obszarze będzie duże zachmurzenie, a na północnym zachodzie i północy lokalnie opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 8-10 stopni na Pomorzu do 15-16 stopni w Małopolsce i na Podkarpaciu.

  W poniedziałek pogodę na południu, wschodzie i południowym wschodzie psuł będzie niż znad Bałkanów i tutaj będzie duże i całkowite zachmurzenie z opadami deszczu lub mżawki a w górach deszczu ze śniegiem lub śniegu. Na zachodzie i północy nadal dość pogodnie z zachmurzeniem dużym z przejaśnieniami, ale raczej bez opadów. Temperatura maksymalna przeważnie wynosić będzie od 9 do 11 stopni. Nieco chłodnie będzie na północy i północnym wschodzie, 7-8 stopni.

  Wtorek  w całym kraju będzie pochmurny z dużym i całkowitym zachmurzeniem oraz lokalnymi, słabymi opadami deszczu lub mżawki, a rano i wieczorem możliwy deszcz ze śniegiem.  Zrobi się chłodniej, temperatury maksymalne w całym kraju wynosić będą od 4-5 stopni na północy do 8-9 stopni na południu.  

  W środę również raczej duże lub całkowite zachmurzenie. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu lub mżawki, a rano również deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 4-5 stopni na północy do 6-7 stopni na południu.

  W czwartek  w całym kraju będzie duże zachmurzenie, ale raczej już bez opadów. Temperatura maksymalna od 5-6 stopni na północy do 8-9 stopni na południu.  

  Piątek również pochmurny, lokalnie ze słabymi opadami deszczu, zwłaszcza na zachodzie i północy. Temperatura maksymalna od 6-7 stopni na północnym wschodzie do 8-9 stopni na zachodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.