Wiadomości pogodowe

Reklama
 • W nadchodzącym tygodniu znów będziemy cieszyli się złota polską jesienią...

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autorka: Urszula Hoszowska. Zdjęcie tytułowe.

  ... i tylko sobota i następny piątek będą pochmurne.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  Poza tym będzie pogodnie i ciepło jak na listopad...

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Urszula Hoszowska.

  ... i tylko niektóre poranki będą mgliste...

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

  ... a wtorek i środa po zaniknięciu mgieł i silnych zamgleń słoneczne.

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 03-09.11.2018
  02.11.2018 01:14

  W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie nam dni słonecznych i ciepłych jak na listopad, choć niekiedy poranki będą mgliste i miejscami pochmurne. Jedynie sobota i przyszły piątek wyłamią się z tej reguły i będą pochmurne z opadami deszczu.

  • Reklama

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie będzie całkowite z opadami deszczu, które w ciągu dnia będą przemieszczały się w kierunku północno-wschodnim. Padać nie powinno na krańcach południowo-wschodnich – ale i tu zachmurzenie będzie całkowite oraz na krańcach północnych, Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej – na tym obszarze zachmurzenie będzie przeważnie umiarkowane miejscami duże. Temperatury maksymalne od 10-12 stopni na przeważającym obszarze kraju do 14-18 stopni w południowo-wschodniej Polsce.

  W niedzielę poranek będzie mglisty i pochmurny – zachmurzenie będzie duże i całkowite, jedynie na północy i północnym zachodzie kraju chmur będzie mniej. Po ustąpieniu mgieł i silnych zamgleń zachmurzenie również będzie malało i w godzinach popołudniowych w całym kraju zachmurzenie będzie duże miejscami umiarkowane, a wieczorem umiarkowane miejscami małe. Temperatury maksymalne od 9-10 stopni w północno-wschodniej części kraju do 15-17 stopni na Dolnym Śląsku.

  W poniedziałek w zachodniej połowie kraju zachmurzenie będzie umiarkowane miejscami duże, a na pozostałym obszarze kraju małe lub umiarkowane. Dodatkowo poranek w wielu miejscach zwłaszcza na północy może być mglisty. Temperatury maksymalne od 10-12 stopni w północno-wschodniej Polsce do 16-20 stopni w całej południowej części kraju.

  We wtorek i w środę będzie pogodnie – zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane, jedynie na północy i południu kraju poranek w wielu miejscach może być mglisty, a co za tym idzie miejscami zachmurzenie będzie nawet duże. Temperatury maksymalne od 10-13 stopni w północno-wschodniej Polsce do 16-19 stopni w zachodniej i południowej części kraju.

  W czwartek po mglistym poranku, w ciągu dnia na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie będzie duże, jedynie jeszcze nad wschodnią Polską zachmurzenie będzie umiarkowane miejscami małe. Temperatury maksymalne od 10-13 stopni w północnej Polsce do 13-16 stopni w centralnej i w południowej części kraju.

  Piątek na chwilę obecną zapowiada się pochmurny i deszczowy - zachmurzenie będzie duże i całkowite z opadami deszczu, które będą przemieszczały się z zachodu do centrum kraju. Temperatury maksymalne od 9-11 stopni we wschodniej i w centralnej Polsce do 10-12 stopni w zachodniej i w południowej części kraju.

  Autor: Marcin Leszczuk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.