Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 03.06-09.06.2017
  02.06.2017 17:17

  W sobotę Polska znajdować się będzie pod wpływem wyżu, którego centrum będzie przesuwać się znad Polski nad Białoruś. W drugiej części dnia na zachodzie zacznie zaznaczać swój wpływ niż znad północno-zachodnich Niemiec. W pierwszej części dnia będzie słonecznie z bezchmurnym niebem lub zachmurzeniem małym. Po południu na zachodzie zachmurzenie zacznie zwiększać się do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie od 17-19 na Suwalszczyźnie do 24-26 stopni na południowym wschodzie, od Ziemi Lubuskiej po Opolszczyznę. Między tymi obszarami przeważnie 20-23 stopnie. Uwaga, w sobotę rano (noc piątek/sobota) na północnym wschodzie pojawią się przygruntowe przymrozki.

  • Reklama

  W niedzielę pogodę w kraju kształtować będzie niż przesuwający się nad północną Polskę, który przyniesie w całym kraju duże i całkowite zachmurzenie oraz opady deszczu oraz burze, które lokalnie mogą być dość gwałtowne. Możliwe burze z gradem. Pod koniec dnia pogoda będzie się poprawiała na zachodzie, gdzie przestanie padać i będzie się rozpogadzać. Temperatura maksymalna wyniesie od 17-20 na zachodzie i północy do 27-28 stopni na południowym wschodzie.

  W poniedziałek opady deszczu występować będą jeszcze na południu i południowym wschodzie, ale i tutaj stopniowo będą zanikać. Wieczorem padać będzie już tylko w górach. Na pozostałym obszarze będzie dość pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem i już bez deszczu. Temperatury będą już bardziej wyrównane, na termometrach zobaczymy od 18-20 stopni na północy do 22-23 stopni na Dolnym Śląsku. Przeważnie będzie 19-21 stopni.

  We wtorek dość pogodnie będzie jedynie na północnym wschodzie, od Zatoki Gdańskiej po Podlasie. Na pozostałym obszarze będzie duże zachmurzenie, opady przelotne deszczu i burze, zwłaszcza w drugiej części dnia. Temperatura maksymalna w całym kraju wyrównana, wyniesie od 20 do 23 stopni.

  Środa w całym kraju będzie pochmurna z opadami przelotnymi deszczu w ciągu całego dnia. Znów zrobi się chłodniej, na termometrach zobaczymy maksymalnie 16-20 stopni.

  W czwartek duże zachmurzenie i nadal opady przelotne deszczu występować będą na wschodzie, które jednak stopniowo będą powoli zanikać. Na zachodzie początkowo jeszcze dość duże zachmurzenie, ale w ciągu dnia będzie się rozpogadzać i pod wieczór wszędzie zrobi się pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 18-20 na północnym wschodzie do 22-23 stopni na południowym zachodzie.

  Piątek w całym kraju będzie pogodny i słoneczny. Temperatura maksymalna wyniesie od 21-23 stopni na północnym wschodzie do 26-27 stopni na południowym zachodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.