Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafa Choma Zdjęcie tytułowe

  (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafa Choma Zdjęcie tytułowe

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafa Choma

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafa Choma

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Gabriela Suska

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Gabriela Suska

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Józef Gigoń

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Józef Gigoń

 • Prognoza pogody na tydzień 03.03 - 09.03.2012r.
  01.03.2012 20:40

  W nadchodzącym tygodniu pogoda ulegnie sporej poprawie, jednakże temperatury przypomną nam o tym, że zima się jeszcze nie skończyła.

  Weekend

  • Reklama

  Weekend zapowiada wyżowo i się bardzo pogodnie, w sobotę prawie w całej Polsce będzie bezchmurnie lub zachmurzenie będzie małe, jedynie na zachodzie umiarkowane. Noc będzie równie pogodna, jedynie na zachodzie trochę więcej chmur, zamgleń oraz mgieł. W niedzielę prawie w całej Polsce zachmurzenie będzie małe, jedynie na zachodzie duże z lokalnymi opadami deszczu. W niedzielną noc na przeważającym obszarze będzie nadal pogodnie, jedynie mieszkańcy zachodu i północnego zachodu będą mieli więcej chmur.

  Weekend mimo że pogodny, będzie dość chłodny, w sobotę termometry pokażą przeważnie 5-8 stopni, jedynie na północnym wschodzie od 3 do 4 stopni. Nieco chłodniej będzie w niedzielę gdyż przeważnie od 2 do 4 stopni, jedynie na południu i zachodzie od 5 do 6 stopni. W nocy z soboty na niedzielę będzie bardzo zimno, gdyż termometry pokażą przeważnie do (-6) do (-4) stopni, cieplej jedynie na wybrzeżu od (-3) do (-2) stopni.   

  Kolejne dni, trochę więcej chmur i nadal chłodno.

  W poniedziałek w centrum zachmurzenie będzie przeważnie małe i umiarkowane, jedynie na wschodzie i zachodzie okresowo będzie wzrastać do dużego. Temperatury maksymalne wyniosą od 1-3 stopni na przeważającym obszarze do 4-5 stopni na południowym zachodzie kraju.

  We wtorek chmur będzie trochę więcej, przeważnie zachmurzenie będzie duże, a na wschodzie okresowo nawet całkowite. Jedynie na południowym zachodzie szansa na większe rozpogodzenia. Temperatury maksymalne wyniosą od 0-2 stopni na przeważającym obszarze do 3-4 stopni na zachodzie kraju. Na południu i w górach temperatury będą ujemne, do około (-6) – (-4) stopni.

  W środę pogoda bez większych zmian, z zachmurzeniem umiarkowanym i dużym w całym kraju. Temperatury maksymalne wyniosą od 0-2 stopni na wschodzie, północnym wschodzie i w centrum do 3-4 stopni na zachodzie kraju.

  Koniec tygodnia przyniesie odmianę pogody. W czwartek zachmurzenie będzie przeważnie duże, a na zachodzie całkowite z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatury maksymalne wyniosą od 2-4 stopni na wschodzie i w centrum do 5-6 stopni na zachodzie kraju.
  W piątek nadal bardzo pochmurno, zachmurzenie przeważnie duże i całkowite a prawie w całym kraju będą występowały słabe opady deszczu ze śniegiem. Temperatury maksymalne wyniosą przeważnie 4-6 stopni jedynie na zachodzie 7-8 stopni.

  Nocami w całym kraju temperatury ujemne, co w nocy z czwartku na piątek może powodować trudne warunki na drogach.

  Autor: S.B.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.