Wiadomości pogodowe

Reklama
 • ... spodziewajmy się takich chmur w weekend.

  (1) Fotografia tytułowa, z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Józef Gigoń

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Aleksandra Lewartowska

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Gabriela Suska

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Jolanta Olszewska

 • Prognoza pogody na tydzień 02.09-09.09.2011
  02.09.2011 19:28

  W sobotę i niedzielę będzie bardzo pogodnie...

  • Reklama

   

  ...tylko w sobotę na północy i wschodzie  zachmurzenie będzie umiarkowane, ale w ciągu dnia będzie się zmniejszać do małego. Na pozostałym obszarze przez cały dzień zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 18-21 stopni na północy, wschodzie i w centrum, do 23-26 stopni na południu i zachodzie Polski.
  W nocy bezchmurnie, lokalnie zamglenia i mgły. Temperatura minimalna od 7-10 stopni we wschodniej połowie kraju do 11-13 stopni w zachodniej połowie.

  W niedzielę ponownie przeważnie będzie bezchmurnie, jedynie na zachodzie zachmurzenie małe, a wieczorem umiarkowane. Temperatury maksymalne od 21-24 stopni na północy i wschodzie do 24-27 stopni na południu i zachodzie. Prawie cała noc będzie pogodna, dopiero nad ranem na zachodzie i południu Polski stopniowy wzrost zachmurzenia do dużego. Temperatura spadnie do 9-11 stopni na wschodzie oraz 1 3do 17 stopni na pozostałym obszarze.


  W poniedziałek w zachodniej połowie kraju zachmurzenie duże z opadami deszczu przelotnego i burzami. Jedynie na wschodzie bezchmurnie i zachmurzenie małe, jednak w ciągu dnia będzie wzrastać do umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 22-25 stopni na północy do 27-28 na południu.
  W nocy, w całym kraju zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu w całym kraju, dodatkowo w centrum zanikające burze. Temperatura minimalna od 12-15 stopni.

  We wtorek przeważnie zachmurzenie całkowite z opadami deszczu. W ciągu dnia na zachodzie, następnie również w centrum zacznie się rozpogadzać. Do końca dnia na wschodzie nadal opady deszczu. Temperatura od 17 do 20 stopni.
  W nocy nadal będzie się rozpogadzać, na wschodzie opady będą zanikać. Temperatura minimalna od 9 do 12 stopni.

  W środę zachmurzenie duże, na północy, północnym zachodzie i zachodzie przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 18 do 21 stopni.
  W nocy zachmurzenie miejscami będzie wzrastać do całkowitego, na przeważającym obszarze kraju lokalnie wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie w całym kraju od 10 do 13 stopni.

  Czwartek - przez cały dzień zachmurzenie duże z lokalnymi, przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w całym kraju osiągnie od 19 do 21 stopni.
  Noc pochmurna i deszczowa. Temperatura minimalna od 14 stopni na wschodzie do 17 na zachodzie.

  W piątek do południa zachmurzenie duże, na wschodzie i północy występować będą przelotne opady deszczu. W drugiej części dnia w całym kraju zachmurzenie zacznie się zmniejszać, opady będą zanikać. Temperatura maksymalna od 15-18 stopni.

  Autor: J.D.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.