Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Gdzieniegdzie śnieg jeszcze zalega.

  Gdzieniegdzie śnieg jeszcze zalega.

  W weekend będzie chlapa.

  W weekend będzie chlapa.

  Ale w kolejnych dniach.

  Ale w kolejnych dniach.

  Na górkę marsz.

  Na górkę marsz.

 • Prognoza pogody na tydzień 02.02.-08.02.2013
  01.02.2013 03:55

  W mijającym tygodniu do Polski na chwilę zajrzała wiosna. Termometry nie wskazywały poniżej zera i jeśli coś padało z nieba, to był to deszcz. Nadchodzący tydzień będzie swoistą huśtawką pogodową, ale mimo wszystko z lekkim wskazaniem na zimę.

  • Reklama

  Sobota w całym kraju będzie pochmurna z zachmurzeniem dużym lub całkowitym
  i  w całym kraju należy spodziewać się opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 2 do 4 stopni, a w nocy temperatura minimalna wyniesie
  od (-3) do (-1) stopnia.

  W niedzielę trochę odpoczniemy od opadów.  Na przeważającym obszarze kraju będzie dość pogodnie, jedynie na wschodzie zachmurzenie będzie duże i tam do południa mogą występować słabe opady śniegu. Termometry maksymalnie wskażą od  0 – 1 stopnia
  na wschodzie do 2 – 3 stopni na zachodzie kraju, a w nocy minimalne wskazania wyniosą
  od (-4) – (-2) stopni na wschodzie do 1 – 2 stopni na zachodzie kraju.

  W poniedziałek i wtorek do kraju napłynie nieco cieplejsze powietrze. W całym kraju występować będzie zachmurzenie duże lub całkowite. Do południa w poniedziałek występować będą opady śniegu, które szybko przechodzić będą w opady deszczu. Temperatur maksymalna wyniesie od 2 – 3 stopni na wschodzie do 5 – 7 stopni na zachodzie kraju,
  a temperatura minimalna w nocy wyniesie od 0 – 1 stopnia na wschodzie do 2 – 4 stopni
  na zachodzie.

  W środę ponownie napłynie chłodniejsze powietrze, ale będzie więcej przejaśnień
  i rozpogodzeń i nie będzie padać. Temperatura w ciągu dnia wyniesie od 1 – 2 stopni
  na wschodzie do 3 – 4 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna wynosić będzie od (-4) – (-3) stopni na wschodzie do około (-0) stopni na zachodzie.

  W czwartek i piątek Polska podzielona będzie na pogodny zachód i pochmurny wschód, gdzie  występować będą opady śniegu. Temperatura maksymalna w tym okresie wynosić będzie od 0 do 2 stopni, a temperatura minimalna wynosić będą od (-6) – (-4) stopni na wschodzie do (-4) – (-2) stopni na zachodzie.

   Powrót mroźnej zimy w nadchodzącym tygodniu nam jak widać nie grozi. Miłośnicy białego szaleństwa jednak mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość i szykować wyjazd na „górkę”.

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.