Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii Wikipedii.

  (1) Fotografia z galerii Wikipedii.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna Lipińska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna Lipińska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia.

 • Prognoza pogody na tydzień 01-07.11.2014
  31.10.2014 13:03

  Najbliższy tydzień ciepły i raczej pogodny, miejscami w ciągu nocy i nad ranem z mgłami i silnymi zamgleniami.

  • Reklama

  W sobotę pogodę w Polsce kształtować będzie klin wyżu znad Białorusi. Na północy wpływ frontu ciepłego związanego z niżem znad Islandii. Zachmurzenie od dużego w pasie południowym i następnie centralnym kraju, po całkowite na północy. Miejscami w pasie północnym i początkowo centralnym występować mogą słabe opady mżawki. Pod koniec dnia na południowym zachodzie i południu przejaśnienia.  Temperatura maksymalna wyniesie od 7-8 stopni na Podlasiu i Lubelszczyźnie do 16-18 stopni na Ziemi Lubuskiej . Temperatura maksymalna wynosić będzie od 13-14 stopni na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, do 16-18 stopni na pozostałym obszarze.

  W niedzielę w dalszym ciągu wpływ klina wyżowego. Nad ranem zachmurzenie duże z silnymi zamgleniami oraz lokalnymi mgłami. W ciągu dnia przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie od 9-10 stopni w całym pasie wschodnim kraju, do 16-18 stopni na Ziemi Lubuskiej.

  W poniedziałek centrum wyżu przemieści się na Ukrainę.  Zachmurzenie od małego na południu, poprzez umiarkowane w centrum do dużego na północnym zachodzie. Temperatura maksymalna od 10-11 stopni na Podlasiu do 16-17 stopni na zachodzie.

  W kolejnych dniach przeważnie pochmurno z przejaśnieniami. Bez opadów. Z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego. Od czwartku więcej chmur i miejscami możliwe słabe opady deszczu. Temperatury maksymalne wynoszą od 10-12 stopni na Podlasiu, do 14-16 stopni na zachodzie i południu.

  Autor: Maciej Boguszewski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.