Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Zima.

  Zima. Zdjęcia naszych internautów.

  Zima.

  Zima. Zdjęcia naszych internautów.

  Zima.

  Zima. Zdjęcia naszych internautów.

  Mgła.

  Mgła. Zdjęcia naszych internautów.

 • Prognoza pogody na tydzień 01-07.02.2014
  31.01.2014 00:35

  Jesteśmy na półmetku ferii zimowych. W najbliższym tygodniu kolejne województwa rozpoczną zimowy wypoczynek. Czy pogoda będzie łaskawa i pozwoli nam aktywnie wykorzystać ten czas na „białe szaleństwo”?

  • Reklama

   

   

   

  SOBOTA:  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, na południu kraju możliwe większe rozpogodzenia. Jedynie rano na Warmii i Mazurach zachmurzenie całkowite z zanikającymi opadami śniegu, miejscami mogą występować opady marznące. Temperatura maksymalna od  (-4)-(-2)  stopni na wschodzie, do 3-5 stopni na południu i zachodzie. W  nocy strefa rozpogodzeń obejmie wschodnia część Polski, natomiast na zachodzie i południu zachmurzy się i miejscami będą występować opady deszczu ze śniegiem  przechodzące w śnieg. Miejscami wystąpią opady marznące. Temperatura minimalna od  (-7)-(-5)  stopni na wschodzie, do 0-2 stopni na południowym zachodzie. Okresami będzie występował porywisty wiatr  powodujące zawieje i zamiecie śnieżne.

   

  NIEDZIELA: Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem i deszczu, miejscami mogą występować opady marznące, jedynie na wschodzie i południowym wschodzie pochmurno z przejaśnieniami i bez opadów.  Temperatura maksymalna od  (-2)-(-1)  stopnia na wschodzie, do 2-3 stopni na zachodzie. W nocy opady będą stopniowo zanikać, w wielu miejscach wystąpią silne zamglenia oraz mgły. Na południowym wschodzie możliwe większe przejaśnienia. Temperatura minimalna od  (-8)-(-6)  stopni na wschodzie, do 0-1 stopnia na Pomorzu.

   

  PONIEDZIAŁEK: Pochmurno tylko na Pomorzu i Kujawach, na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami, na wschodzie i południu większe rozpogodzenia. Bez opadów. Rano i wieczorem miejscami silne zamglenia oraz mgły. Temperatura maksymalna od  (-2)-(-1)  stopnia na wschodzie, do 3-5 stopni na zachodzie. W nocy duże spadki temperatury spowodowane rozpogodzeniami. Temperatura minimalna od  (-13)-(-11)  stopni na wschodzie, do (-2)-(-1)  stopnia na zachodzie.

   

  W kolejnych dniach pogodnie, bez opadów. Temperatura maksymalna od  (-3)-(-1)  stopnia na wschodzie, do 3-5 stopni na zachodzie.  W nocy nadal zimno temperatura minimalna od  (-11)-(-9)  stopni na wschodzie, do (-2)-(-1)  stopnia na zachodzie.

   

  Od czwartku pochmurno z przejaśnieniami. Na zachodzie i północy w nocy z czwartku na piątek i w piątek  miejscami wystąpią opady marznące. Temperatury maksymalne od  0-2  stopni na wschodzie, do 5-7 stopni na zachodzie. W nocy na wschodzie i w centrum temperatura minimalna od (-2)-0 stopni, na zachodzie 2-3 stopni.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.