Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 01.07-07.07.2017
  30.06.2017 13:57

  W sobotę na pogodę w Polsce wpływać będą aż trzy układy. Na północy niż z centrum nad Łotwą, na południowym wschodzie niż znad Ukrainy a na pozostałym obszarze klin wyżu znad Atlantyku. W pierwszej części dnia będzie pogodnie na południowym zachodzie i w centrum. Na północy i południowym wschodzie będzie zachmurzenie duże z opadami przelotnymi deszczu, a na południu również lokalnie burzami. W drugiej części dnia w obszarach pogodnych okresowo zachmurzenie będzie zwiększać się do dużego i pojawią się opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 18-19 stopni na północnym zachodzie i południowym wschodzie do 23-25 stopni w centrum. W całym kraju w ciągu dnia będzie wiał dość silny i porywisty wiatr.

  • Reklama

  W niedzielę pogodę w kraju kształtował będzie niż znad Łotwy. Na przeważającym obszarze kraju będzie pochmurno z dużym i całkowitym zachmurzeniem oraz słabymi opadami deszczu lub mżawki.  Dość pogodnie będzie w pierwszej części dnia na południowym wschodzie. Po południu przejaśnienia pojawiać się będą na północy. Będzie chłodno, temperatura maksymalna wynosić będzie od 17 do 20 stopni. Jedynie na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu 21-22 stopnie.  

  W poniedziałek  pogoda się poprawi. Przeważnie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami a w drugiej części dnia zmniejszające się do umiarkowanego i małego. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-18 stopni na północy do 21-22  stopni na południu.

  We wtorek dość pogodnie z zachmurzenie dużym lub umiarkowanym. Na północy i północnym wschodzie okresowo możliwe opady przelotne deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 17-19 stopni na północy do 22-23 stopni na południu.

  W środę przeważnie zachmurzenie umiarkowane, okresowo w ciągu dnia zwiększające się do dużego, ale bez opadów. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-18 stopni na północy do 24-25  stopni na południu.

  Czwartek pogodny z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Jedynie na południu w obszarach podgórskich w ciągu dnia zwiększające się do dużego i tutaj możliwe opady przelotne deszczu i burze. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 18-20 stopni na północy do 24-26  stopni na południu.

  W piątek początkowo dość pogodnie, w ciągu dnia zachmurzenie będzie zwiększać się do dużego, zwłaszcza na zachodzie i południu, gdzie w drugiej części dnia występować będą również opady przelotne deszczu i burze. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 18-20  stopni na północy do 24-25 stopni na południu.

   

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.