Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 01.04-07.04.2017
  30.03.2017 21:20

  Weekend bardzo ciepły. W niedzielę na zachodzie burze. Od poniedziałku chłodniej, więcej chmur i okresowo możliwe opady deszczu.

  • Reklama

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z małym zachmurzeniem, a w wielu miejscach nawet bezchmurnym niebem. Duże zachmurzenie występować będzie jeszcze na północnym wschodzie ale i tutaj stopniowo zachmurzenie będzie zmniejszać się do umiarkowanego a wieczorem do małego. Będzie ciepło, temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 20-22 stopnie. Nieco chłodniej będzie na wschodzie gdzie na termometrach będzie od 18 do 20 stopni. Na zachodzie natomiast lokalnie temperatura dochodzić będzie do 23 stopni.

  W niedzielę początkowo na przeważającym obszarze kraju będzie małe zachmurzenie. Więcej chmur będzie na Pomorzu. W drugiej części dnia będzie przybywać chmur od Pomorza Gdańskiego przez Wielkopolskę po Dolny Śląsk i w tych regionach występować będą opady przelotne deszczu oraz wiosenne burze. Tego dnia ochłodzi się na zachodzie i północy gdzie na termometrach będzie od 14 do 19 stopni. Na pozostałym obszarze nadal ciepło od 20 do 22 stopni.

  Poniedziałek przyniesie w całym kraju duże zachmurzenie oraz opady deszczu z opadami deszczu i deszczu przelotnego w południowej, południowo-wschodniej i wschodniej części kraju. W drugiej części dnia opady będą zanikać a na zachodzie i północy zachmurzenie będzie zmniejszać się do umiarkowanego. Zrobi się chłodno, temperatura maksymalna wynosić będzie od 9-10 stopni na północy do 11-14 stopni na pozostałym obszarze.

  Wtorek  w całym kraju będzie pochmurny z dużym zachmurzeniem oraz możliwymi opadami deszczu na południu. W drugiej części dnia zachmurzenie będzie zmniejszać się do umiarkowanego.  Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie od 10 do 14 stopni.

  W środę również raczej duże zachmurzenie. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu zwłaszcza we wschodnich dzielnicach kraju. Na termometrach zobaczymy od 9-10 stopni na północy do 6-7 stopni na południu.

  W czwartek  w całym kraju przeważnie będzie duże zachmurzenie. Opady przelotne deszczu występować będą na południu i południowym wschodzie. Nadal będzie chłodno, na termometrach zobaczymy maksymalnie 9-11 stopni.

  Piątek również pochmurny, lokalnie ze słabymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 8-9 stopni na wschodzie do 10-11 stopni na zachodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.