Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Prognoza pogody na Święta Wielkanocne!
  17.04.2014 16:16

  Ciepłe nadchodzące Święta skłaniały będą do "oderwania się" od świątecznego stołu i spędzenia trochę wolnego czasu na świeżym powietrzu.

  • Reklama

  W sobotę zapowiada się słonecznie, zwłaszcza w pasie północnym i centralnym kraju. Na południu więcej chmur, a w godzinach popołudniowych na południowym-wschodzie lokalnie przelotne opady deszczu. Dość silny i porywisty wiatr z północnego-wschodu. Temperatury maksymalne od 17-19 stopni na przeważającym obszarze do 20-21 stopni w Wielkopolsce i na Kujawach.

  W niedzielę Wielkanocną zachmurzenie będzie umiarkowane, lokalnie wzrastające do dużego. Po południu, na wschodzie, południu i częściowo w centrum kraju występować będą przelotne opady deszczu. Termometry w ciągu dnia wskazywać będą 18-20 stopni.

  Aby tradycji stało się zadość, w dość pogodny Lany Poniedziałek możemy się spodziewać lokalnych opadów przelotnych deszczu, głównie na północy, wschodzie i zachodzie. Ciepło od 19 do 21 stopni.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.