Wiadomości pogodowe

Reklama
 • źródło:http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Znicz.jpg

  źródło:http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Znicz.jpg

 • Prognoza pogody na świąteczny weekend
  30.10.2013 13:48

  Według najświeższych prognoz zapowiada się pochmurny okresowo deszczowy weekend.

  • Reklama

  Piątek:  Zachmurzenie dużego na północy całkowite. Na północnym zachodzie możliwe opady deszczu. Tylko początkowo pogodnie na południu i południowym wschodzie. W godzinach porannych na  południu i wschodzie możliwe przygruntowe przymrozki od (-2) do 0 stopni. Temperatura maksymalna od 9-10 stopni na północnym wschodzie do 15-16 stopni na południowym wschodzie.

  Sobota:  Zachmurzenie duże i całkowite w północnej i zachodniej części Polski słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10-11 stopni na północy do 14-15 stopni na południu. Na południowym zachodzie możliwy okresami silniejszy wiatr.

  Niedziela: Zachmurzenie całkowite okresami duże. W ciągu dnia opady deszczu możliwe na terenie całej Polski. Na południowym zachodzie oraz południu opady mogą być okresami intensywne. Temperatura maksymalna od 11-12 stopni na północy do 15-16 stopni na południu i w centrum. Na południowym zachodzie możliwy okresami silniejszy wiatr.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.