Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jerzy Kaczor

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jerzy Kaczor

 • Prognoza pogody na tydzień 03-09.05.2014
  30.04.2014 13:18

  Do poniedziałku będzie zdecydowanie chłodno, od środy znacznie cieplej, od czasu do czasu deszcze i burze. 

  • Reklama

  W sobotę w centrum i na południu będzie pochmurno z opadami deszczu. Po południu w dzielnicach centralnych opady będą zanikać, a przejaśnienia wieczorem i w nocy będą postępowały ku południowi. W niedzielę niewielki deszcz może się jeszcze zdarzyć tylko na Podkarpaciu, poza tym dość pogodnie. Chłodno: w dzień od 9 do 14 stopni. W nocy z soboty na niedzielę temperatura przy gruncie spadnie poniżej zera - z wyjątkiem pochmurnych jeszcze dzielnic południowo-wschodnich i Wybrzeża. 

  Poniedziałek i wtorek bez opadów, z zachmurzeniem małym i umiarkowanym, na zachodzie okresami do dużego. We wtorek temperatura drgnie i na przeważającym obszarze kraju wyniesie od 15 do 18 stopni, na krańcach północnych jeszcze chłodno - od 12 do 15 stopni. Nocami przygruntowe przymrozki, zwłaszcza z poniedziałku na wtorek. 

  Od środy do piątku temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 13-16 stopni na Wybrzeżu do 18-21 stopni w pozostałych dzielnicach. Noce już bez mrozu. Za to w dzień od czasu do czasu mocniej się zachmurzy i przelotnie popada; chwilami dość mocno.

  Podobny typ pogody utrzyma się podczas kolejnego weekendu, przy czym dołączą się jeszcze lokalne burze. Najspokojniejsza pogoda zapowiada się na piątek 9 maja. 

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.