Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Józef Gigoń

  Aż chce się go komuś podarować

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Józef Gigoń

  Niektórym się spieszy na majówkę

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Gabriela Suska

  Innym wprost przeciwnie

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Józef Gigoń

  Dobre miejsce na wypoczynek, tylko trochę mokro

 • Prognoza na długi, majowy weekend
  24.04.2012 13:07

  Długi weekend zapowiada się naprawdę wspaniale. Stanie się to za sprawą rozległego wyżu rosyjskiego, który sprawi, że w naszym kraju na kilka najbliższych dni zagości słońce.

  • Reklama  Od momentu, kiedy w piątek hurtem większość z nas opuści miejsca pracy i dziarsko ruszy na zasłużony weekendowy wypoczynek, prawie w całym kraju towarzyszyć będzie nam piękna, słoneczna pogoda.

  Jedynie pierwszego i drugiego maja lokalnie mogą wystąpić słabe, przelotne opady deszczu i gdzieniegdzie mogą pojawić się burze, ale nie w ilościach, które miały by nam popsuć wypoczynek.

  Temperatury także będą już tylko letnie. Piątek zaczniemy z temperatura rzędu 21-24 stopni, a w następnych dniach będzie nawet cieplej. Od soboty do poniedziałku na przeważającym obszarze kraju temperatury sięgną 24-26 stopni. Dopiero od wtorku (1.05) do końca tego monstrualnie długiego weekendu, czyli do niedzieli (6.05) temperatura zacznie powoli spadać, ale nie należy się tego obawiać, gdyż mrozy już do nas nie powrócą. Nadal temperatura będzie utrzymywać się w przedziale 18-22 stopni.

  Jakby nie patrzeć, pogoda będzie nas rozpieszczać, no ale przecież wszyscy sobie na to zasłużyliśmy.

  Autor: Sebastian Bernatowicz

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.