Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1): Uzupełniamy pola...

  (2): Pogoda na trasie.

  (3): Szczegóły trasy.

 • „Pogoda w drodze” - sprawdź prognozę na trasę! (copy 2)
  20.09.2011 19:31

  „Pogoda w drodze” to nasze nowe narzędzie pogodowe, pozwalające szybko sprawdzić przewidywane warunki atmosferyczne na planowanej trasie przejazdu. O tym, jak z niego skorzystać krótko poniżej.

  Odnośnik do „Pogody w drodze” znajdziemy na stronie głównej w menu „Pogoda”.  Możemy też kliknąć na podany link: Pogoda w drodze. Na stronie znajduje się mapka oraz trzy pola do uzupełnienia. Aby sprawdzić, jaka pogoda czeka nas na planowanej trasie, należy wykonać następujące kroki (1):

  • Reklama


  1) w polu „Punkt początkowy” wpisać nazwę miejscowości, z której będziemy wyruszać,

  2) w polu „Punkt docelowy” wpisać nazwę miejscowości, do której chcemy dotrzeć,

  3) klikając na pole „Wyjazd” wybrać datę i godzinę wyjazdu

  4) kliknąć na przycisk „Wyślij”

   W efekcie na mapce powinniśmy ujrzeć trasę przejazdu wraz z ikonkami obrazującymi typ pogody w kolejnych etapach podróży. Po najechaniu kursorem na ikonkę, wyświetli się informacja z opisem pogody i prognozowaną temperaturą (2). Pod mapką znajdują się szczegóły trasy (3).

  Narzędzie „Pogoda w drodze” pozwala szybko zorientować się, czego możemy spodziewać się na trasie. Zawsze warto jednak skorzystać z innych informacji na naszej stronie, aby mieć całościowy obraz pogody w danym dniu - dobra znajomość przewidywanej sytuacji synoptycznej pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek na drodze.
  Zapraszamy do testowania :)

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.