Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Czy Justyna samotnie ruszy do mety?

  Czy Justyna samotnie ruszy do mety? (fot. AFP)

  Potwornie zmęczona i zmarznięta Justyna.

  Potwornie zmęczona i zmarznięta Justyna. (fot. AFP)

  Bjoergen jednak jest silna.

  Bjoergen jednak jest silna. (fot. Fot. STRINGER REUTERS)

  Po długim biegu na taki widok czeka cała Polska.

  Po długim biegu na taki widok czeka cała Polska. (fot. AFP)

 • Kowalczyk w mroźnym Rybińsku pobiegnie po żółty plastron.
  05.02.2012 10:20

  Wczoraj w biegu na 10 km przy mrozie dochodzącym do (-17) stopni temperatury mierzonej przez termometry, a odczuwalna była przecież znacznie niższa Justyna zajęła szóste miejsce, a jej główna rywalka do tytułu mistrzowskiego Marit Bjorgen była pierwsza.

  • Reklama

  Prognoza pogody dla Rybińska na dziś również wskazuje na dość niską temperaturę dochodzącą do (-15) – (-14) stopni (więcej tutaj), ale będzie cieplej niż wczoraj.

  Serwismeni naszej rodaczki od samego rana pracują nad odpowiednim doborem smarów do dzisiejszego biegu, ponieważ ocieplenie o parę stopni w stosunku do dnia wczorajszego wymaga ponownej analizy. Od ich pracy zależy bardzo dużo, ale najwięcej zależy od wewnętrznego spokoju i pragmatycznego podejścia do dzisiejszego biegu przez samą Justynę.

  Musi zapomnieć o wczorajszym przegranym biegu, wyciągnąć wnioski i przygotować odpowiednią strategię. Nie atakować od początku tylko wyczekać, a na kluczowym podbiegu zostawić w swoim stylu rywalki z tyłu i spokojnie dobiec do mety kontrolując przewagę.

  JUSTYNA POWODZENIA!!!!   

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.