Moje MeteoGroup

Reklama
 • Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Aby korzystać z poszerzonych możliwości strony MeteoGroup i mieć łatwy dostęp do prognoz przystosowanych do swoich potrzeb, po prostu się zarejestruj.

  Formularz logowania

  Podaj swój login i hasło aby się zalogować:

  Zapomniałem hasło.

  Pogoda dla Ciebie

  Tu możesz się zarejestrować i skonfigurować swoje konto. Zarejestrowani użytkownicy mają szerszy dostęp do danych MeteoGroup.

  Rejestracja jest bezpłatna. W każdej chwili możesz z niej zrezygnować.

  Obecnie zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z następujących danych:

  Moja pogoda umożliwia bezpośredni dostęp do szczegółowej prognozy (z rozbiciem na 6-godzinne okresy) dla pierwszych 7 z 14 dni prognozy (dla użytkowników niezarejestrowanych dla pierwszych 3 dni). Szybki dostęp do danych dla wybranej przez Państwa miejscowosci bez konieczności korzystania z wyszukiwarki.

  Zarejestrowani użytkownicy zyskują dostęp do 1-godzinnych zdjęć satelitarnych z obszaru Europy, podczas gdy na stronie dostępne dla wszystkich są zdjęcia 6-godzinne. Dodatkowo można wybrać zdjęcia w podczerwieni lub w świetle widzialnym.

  Zarejestrowanym użytkownikom udostępniamy, obok numerycznego modelu GFS, dane z wiodącego globalnego modelu Europejskiego Centrum ECMWF

   

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.