Pogoda

Reklama

UWAGA: BURZE, UPAŁ!!

W czwartek (21.06.2018) na znacznym obszarze kraju przewidywane są upały oraz burze, którym mogą towarzyszyć gwałtowne zjawiska - ulewy, grad i porywy wiatru do 80-100km/h.

Upały do 30-32°C wystąpią w całej Polsce poza północnym zachodem i pogórzami, natomiast największe prawdopodobieństwo groźnych zjawisk związanych z burzami prognozowane jest w pasie od Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Śląska, po Warmię, Mazury i Podlasie, a wieczorem i późnym wieczorem w pozostałych dzielnicach wschodnich i południowo-wschodnich.

 • Pogoda i temperatura
  Pogoda
  temperatura
  • Wiadomości pogodowe
 • pią 22.06. sob 23.06. nie 24.06. pon 25.06.
  pogodnie, rozwój chmur deszcz przelotny możliwe opady przelotne rozpogodzenia

  11°

  19°

  16°

  17°

  10°

  19°

  • NOC CZWARTEK/PIĄTEK: Nad wschodnią i południowo-wschodnią Polską przemieszcza się zatoka niskiego ciśnienia z frontem atmosferycznym związana z niżem znad Bałtyku, na południowym zachodzie w ciągu nocy zaznaczy się klin wyżu znad Atlantyku. Z północnego zachodu płynie do kraju zdecydowanie chłodniejsze powietrze polarne morskie. W strefie ww. frontu atmosferycznego, początkowo w pasie od Mazur przez Mazowsze, aż po Opolszczyznę i Górny Śląsk zachmurzenie duże miejscami całkowite z opadami deszczu i burzami ...

  • Pogoda dla podróżnych
  • Jeśli planujecie Państwo podróż, z pewnością chcielibyście poznać dokładne warunki pogodowe, panujące w wybranym miejscu docelowym. U nas znajdziecie Państo aktualną pogodę i prognozę dla 2 milionów miejscowości oraz dane klimatyczne dla regionów świata.

  • Zdjęcia satelitarne
  • Aktualne zdjęcia satelitarne z całego świata pokażą Państwu, gdzie właśnie przechodzi burza, a gdzie świeci słońce. Z perspektywy wszechświata spójrzcie Państwo na huragan na Karaibach, silne burze nad Ekwadorem - albo po prostu na pogodne niebo nad Polską.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.