Pogoda

Reklama

UWAGA: SILNY WIATR!

W poniedziałek 16.09.2019 umiarkowany i dość silny zachodni i północno-zachodni wiatr występować będzie w północnej Polsce. W pasie nadmorskim porywy mogą osiągać 65-75km/h, poza tym na ogół 50-60km/h, a na Pomorzu i Suwalszczyźnie do 60-70km/h.

We wtorek i środę (17-18.09) dość silny i porywisty wiatr będzie występował praktycznie w całej Polsce, na ogół w porywach do 50-60km/h, lokalnie 60-70km/h. We wtorek najsilniejsze porywy na Wybrzeżu, do 80-90km/h, a najsłabsze na południu Polski; w środę najsilniejsze porywy na wschodzie, do 60-70km/h, a najsłabsze na zachodzie.

Wiatr osłabnie w środę pod wieczór.

 • Pogoda i temperatura
  Pogoda
  temperatura
  • Wiadomości pogodowe
 • pon 16.09. wto 17.09. śro 18.09. czw 19.09.
  przejaśnienia możliwe opady przelotne rozpogodzenia deszcz przelotny

  14°

  17°

  15°

  14°

  13°

  • PONIEDZIAŁEK: Polska pozostanie pod wpływem głębokiego niżu, którego centrum będzie znajdowało się na północnym wschodzie Rosji. Strefa okludujących się frontów atmosferycznych związana z tym niżem będzie wpływała na pogodę w południowej części kraju. Z północnego zachodu będzie napływać chłodne powietrze polarne morskie. W południowej Polsce zachmurzenie będzie duże i całkowite, miejscami występować będą słabe opady deszczu lub przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże z przejaśnianiami, a słabe ...

  • Pogoda dla podróżnych
  • Jeśli planujecie Państwo podróż, z pewnością chcielibyście poznać dokładne warunki pogodowe, panujące w wybranym miejscu docelowym. U nas znajdziecie Państo aktualną pogodę i prognozę dla 2 milionów miejscowości oraz dane klimatyczne dla regionów świata.

  • Zdjęcia satelitarne
  • Aktualne zdjęcia satelitarne z całego świata pokażą Państwu, gdzie właśnie przechodzi burza, a gdzie świeci słońce. Z perspektywy wszechświata spójrzcie Państwo na huragan na Karaibach, silne burze nad Ekwadorem - albo po prostu na pogodne niebo nad Polską.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.