Pogoda

Reklama

UWAGA: SILNY WIATR!

Wieczorem, w nocy z soboty na niedzielę (22/23.02.2020) oraz przed południem w niedzielę (23.02.2020) w Polsce spodziewany jest silny i porywisty wiatr.

Wieczorem największe porywy wiatru dochodzące do 55-65km/h spodziewane są w woj. lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko mazurskim i na północy woj. podlaskiego. Na samym Wybrzeżu porywy wiatru będą osiągały prędkości 65-80km/h, miejscami 85-90km/h, a na Przedgórzu Sudeckim, Pogórzu Karpackim 60-70km/h. 

W nocy z soboty na niedzielę porywy wiatru dochodzące do 55-65km/h miejscami głównie na zachodzie, północnym zachodzie i północy mogą pojawić się porywy dochodzące do 75-85km/h,spodziewane są na przeważającym obszarze kraju z wyjątkiem woj. opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Na samym Wybrzeżu porywy wiatru będą osiągały prędkości 80-90km/h, miejscami 100-110km/h. 

Przed południem w niedzielę porywy wiatru dochodzące do 65-50km/h występować będą jeszcze w północnej, północno-wschodniej, centralnej i wschodniej Polsce.

 • Pogoda i temperatura
  Pogoda
  temperatura
  • Wiadomości pogodowe
 • nie 23.02. pon 24.02. wto 25.02. śro 26.02.
  okresami deszcz duże zachmurzenie możliwy słaby deszcz umiarkowane zachmurzenie

  10°

  • NIEDZIELA: Nad Polską pole obniżonego ciśnienia związane z głębokim niżem, którego centrum będzie znajdowało się na krańcach północnych Skandynawii. Nad południową, południowo-zachodnią i zachodnią, a po południu nad centralną Polską będzie znajdowała się zatoka niskiego ciśnienia z ciepłym frontem atmosferycznym. W strefie frontowej zachmurzenie będzie całkowite z opadami deszczu, które w godzinach popołudniowych w zachodniej, południowo-zachodniej, południowej i częściowo w centralnej Polsce będą dość intensywne. Jedynie na Pomorzu Gdańskim, Warmii, ...

  • Pogoda dla podróżnych
  • Jeśli planujecie Państwo podróż, z pewnością chcielibyście poznać dokładne warunki pogodowe, panujące w wybranym miejscu docelowym. U nas znajdziecie Państo aktualną pogodę i prognozę dla 2 milionów miejscowości oraz dane klimatyczne dla regionów świata.

  • Zdjęcia satelitarne
  • Aktualne zdjęcia satelitarne z całego świata pokażą Państwu, gdzie właśnie przechodzi burza, a gdzie świeci słońce. Z perspektywy wszechświata spójrzcie Państwo na huragan na Karaibach, silne burze nad Ekwadorem - albo po prostu na pogodne niebo nad Polską.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.